Karneval

Již od ledna žila naše třída 4.B přípravami na školní karneval. Proto, že jsme moc šikovní, byli jsme zvoleni za organizátory celé akce. Ve výtvarné výchově jsme vyráběli pomůcky a rekvizity, vymýšleli jsme kostýmy, v tělocvičně jsme pilně nacvičovali program.  Nápady na taneční čísla a soutěže přicházely postupně, vše jsme museli sladit a na sobě vyzkoušet. Nebylo to snadné!
Pak přišel dlouho očekávaný den 13.3. Všichni jsme se těšili a byli jsme napjatí, jak to všechno dopadne. Díky ochotnému tatínkovi panu Sloninovi jsme opět měli k dispozici báječné pódium, skvělou aparaturu a letos dokonce i osvětlení s barevnými světly! Děkujeme!!

A šou mohla začít! Přišly všechny děti z prvních až čtvrtých tříd.  Letos stejně jako loni měla spousta dětí vtipné kostýmy, bylo na co se koukat. Zvlášť ti nejmenší byli roztomilí. Naše taneční vystoupení měla úspěch. Letos byl karneval zaměřený na různé hudební žánry, nechyběl rock, hip hop ani country, společně jsme si zatančili jako roboti.  Při soutěžích vládlo napětí, každá třída se snažila vyhrát! Nechybělo ani vyhlášení nejhezčích masek a jejich tanec na pódiu.  Na závěr jsme mezi děti vypustili balónky a zabublali jsme z bublifuků.  Všechno rychle uteklo a my se těšíme zase na příští rok!

Kolektiv třídy 4.B s p.učitelkou Viertigrochovou